ROK SZKOLNY 2018/2019

Drodzy Rodzice!

Dzięki Waszemu zaangażowaniu fundacja Aviva przekazała nam czujnik jakości powietrza oraz zapewniła 2 – letni bezpłatny okres funkcjonowania naszej placówki na mapach airly. Teraz możemy na  bieżąco kontrolować stężenie szkodliwych pyłów i  planować pobyt dzieci na powietrzu dbając o ich zdrowie i samopoczucie. Czujnik jest już zamontowany. Parametry powietrza można sprawdzić na stronie www.airly.eu odnajdując naszą placówkę na mapce lub instalując na telefonie aplikację airly.

INFORMACJA

Informujemy, że składanie deklaracji o kontynuacji uczęszczania dziecka do przedszkola będzie odbywać się drogą elektroniczną. Wymagane jest posiadanie profilu zaufanego (ePUAP) – szczegóły w zakładce „zapisy”.

INFORMACJA

W roku 2019 w okresie wakacyjnym nasze Przedszkole pełni dyżur w miesiącu lipcu.

INFORMACJA

Ferie zimowe rozpoczynają się 11.02.2019 i trwają do 22.02. 2019 r. W przypadku niższej frekwencji będziemy łączyć grupy zbliżone wiekowo.

OGŁOSZENIE

Informujemy, że 24 i 31 grudnia 2018 roku przedszkole będzie nieczynne.  27 i 28 grudnia przedszkole pełni dyżur wg wcześniejszych zapisów.

OGŁOSZENIE

Informujemy, że 12 listopada (poniedziałek) przedszkole jest nieczynne.

INFORMACJA

Proszę dzwonić na poniższe numery telefonu, ponieważ są problemy z połączeniem na dotychczasowy:

17 787 46 91 – dyrektor

17 787 46 92 - intendent

INFORMACJA!!!

W trosce o zdrowie naszych dzieci, przedszkole bierze udział w konkursie „Wiem, czym oddycham”, w którym wygraną jest montaż 1 ze 100 czujników jakości powietrza. Warunkiem jest zdobycie odpowiedniej ilości głosów. Głosować można do 5 grudnia 2018 roku na stronie https://wiemczymoddycham.pl/. Należy kliknąć na kafelek „Głosuj na jedną ze zgłoszonych lokalizacji”, odnaleźć naszą placówkę na mapie, wypełnić krótki formularz i oddać głos. Z jednego adresu mailowego można głosować tylko jeden raz.

Prosimy o rozpropagowanie akcji pośród rodziny i znajomych, bo bieżąca informacja o stanie powietrza będzie dla nas przydatna przy organizacji spacerów i pieszych wycieczek.

Dziękujemy za włączenie się w akcję!

OGŁOSZENIE

Zapraszamy Rodziców dzieci na zebranie ogólne:

10 września (poniedziałek), godz. 16.00- gr. I i II,

11 września (wtorek), godz.16.00, gr. III, IV i V.

Prosimy o obecność - będą przekazane ważne informacje dotyczące funkcjonowania przedszkola i organizacji pracy wychowawczo-dydaktycznej. Po spotkaniu ogólnym zapraszamy na spotkania grupowe z wychowawcami.