Rok 2015/2016

KONKURS PLASTYCZNY „SPRZĄTAJ PO SWOIM PSIE”

Pomysłodawcą tego konkursu była „Straż Miejska”. Miał on na celu edukację społeczeństwa i zachęcanie mielczan do sprzątania po swoich pupilach. Nasze przedszkole reprezentowały: Zofia Grzesik, Aleksandra Maziarz oraz Maja Wieczerzak z gr. III. 21 grudnia brały udział w uroczystym rozdaniu nagród i dyplomów przez władze miasta.

XVI TURNIEJ UKŁADANIA PUZZLI

W Międzyprzedszkolnym Konkursie Układania Puzzli organizowanym przez PM 1 w Mielcu naszą placówkę reprezentowali Maja Ząbek i Mateusz Hajec z gr. III. Zarówno w etapie indywidualnym, jak i w grupowym układaniu puzzli poradzili sobie wyśmienicie. Za swój wysiłek zostali obdarowani dyplomami oraz upominkami. Gratulujemy!!!

KONKURS TANECZNY „WYGINAM ŚMIAŁO CIAŁO”

9 lutego nasza placówka wzięła udział w Międzyprzedszkolnym Konkursie Tanecznym „Wyginam śmiało ciało” w PM 16. Nasze przedszkole reprezentowali: Alicja Gąsiewska i Kamil Adamczyk (gr. III). Wykonali wiązankę tańców pt. „Karnawałowy mix”. Za swój efektowny taniec zostali nagrodzeni dyplomami i upominkami. Gratulujemy pięknego występu i życzymy dalszych sukcesów w rozwijaniu swoich artystycznych talentów.

WIELKI KONKURS EKOLOGICZNY „ZRÓB TO SAM”

Konkurs organizowany po raz 6 przez portal „Buliba” polegał na stworzeniu przestrzennych prac z niepotrzebnych rzeczy oraz materiałów plastycznych. Prace takie przygotowali: Krzysztof Gad oraz Alicja Gąsiewska. Można je podziwiać na stronie http://www.buliba.pl/konkursy/wielki-konkurs-ekologiczny-2015/galeria.html.

KONKURS PLASTYCZNY „CHOINKA BOŻONARODZENIOWA”

W konkursie plastycznym organizowanym pod hasłem "Hej, miła godzinka, stroi sie choinka" przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Mielcu udział wzięli: Aleksandra Parys, Alicja Gąsiewska, Gabriela Dąbrowska (gr. III) oraz Antoni Kasprzak (gr. IV).

XV PRZEGLĄD DZIECIĘCYCH GRUP TEATRALNYCH „SCENAŻERIA 2015”

W przeglądzie organizowanym po raz 15 przez Samorządowe Centrum Kultury nasze przedszkole reprezentowały dzieci z grupy III z przedstawieniem pt. „Stasio Enter”.

VIII OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY

„SŁOŃCE, WODA I PRZYGODA”

Tegoroczny konkurs odbył się pod hasłem „Rejs na wyspy nieznane”. Z naszego przedszkola prace wykonały: Aleksandra Maziarz, Maja Wieczerzak oraz Maja Ząbek (grupa III).

KONKURS PLASTYCZNY

„DAWNO TEMU NA DZIKIM ZACHODZIE”

W konkursie plastycznym „Dawno temu na dzikim zachodzie” zorganizowanym przez SOSW im. Św. Jadwigi Królowej oraz stowarzyszenie „Dla Was” z naszego przedszkola udział wzięli: Krzysztof Gad oraz Aleksandra Maziarz (gr. III.).